fbpx

Eğitim Teknolojileri Danışmanlığı

Okulunuz için teknoloji kullanabilir hale getiriyoruz. Teknolojiden en etkin ve verimli şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Gerekli tüm kurulum ve destek hizmeti ile Robodemy olarak tüm süreçte yanınızdayız. Öğretmenlerin bu sürece uyum sağlamasını kolaylaştırmak için öğretmen eğitimleri sağlıyoruz. Okulunuzu Google okuluna çevirerek pek çok faydalı imkanı sizlerle buluşturuyoruz.

IT Danışmanlığı

Kurumunuzun alt yapı ve internet gibi problemlerine çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte sistem analizi yapıyor ve ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Teknoloji yatırımlarınızı doğru ve iyi bir planlama ile yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital Okul Dönüşümü

Ürünlerinizi tersine mühendislik kullanarak geri kazandırıyoruz. Parçalarınızı 3D Tarayıcılar ile tarayarak 3 Boyutlu tasarımını çıkartıyoruz. Daha sonra dilerseniz üretimini yapıyoruz.

Teknoloji Entegrasyonu ve Yönetimi

Okulunuzda kullanmış olduğunuz eğitim teknolojilerine destek veriyoruz. Öğrenme yönetim sistemleri oluşturarak okulunuzun yönetim sürecine katkı sağlıyoruz. Teknolojinin derslere uyarlanması konusunda destek ve öğretmen eğitimleri sağlıyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Bizi TAKİP EDİN

Haber bültenine üye olun

Bu web sayfası Robodemy tarafından hazırlanmıştır | @copyright Robodemy 2020

Open chat
1
Merhaba!
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?